Zuzia Opolska

Tu jesteś: Witaj · Modlitwy

Modlitwa za chorych

Modlitwa jest światłem dla duszy.   (abba Izajasz)

MODLITWA  ZA  CIERPIĄCYCH   MUKOLINKÓW

    Władco Wszechmocny, Królu Święty, karzący i nie zabijający, umacniający upadających i podnoszący zrzuconych, uleczający cielesne słabości ludzi, modlimy się do Ciebie, Boże nasz, nawiedź Twoim miłosierdziem wszystkich chorujących na mukowiscydozę, Twoich sług i przebacz im wszelki grzech dobrowolny i mimowolny.
      O, Panie, ześlij z niebios Twoją uleczającą moc, dotknij ich ciał, wygaś gorączkę, ukróć cierpienie i wszelką niemoc kryjącą się w nich, bądź Lekarzem Twoich sług, podnieś ich z łoża boleści i łoża rozdrażnienia całych i doskonałych, daj ich Twemu Kościołowi zadowolonych i spełniających Twoją wolę.

        Albowiem Ty litujesz się i zbawiasz nas, Boże nasz, i chwałę oddajemy Tobie, Ojcu i Synowi, i Świętemu Duchowi, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

Komentarze (2) 05.10.2009. 13:43

Modlitwa codzienna

MODLITWA CODZIENNA

[św. Filareta (Drozdowa)]

      Panie ! Nie wiem  o co mogę prosić Ciebie ! Ty Jeden tylko wiesz co jest mi potrzebne. Ty kochasz mnie nade wszystko, a ja nie wiem czy umiem kochać Ciebie.

     Ojcze ! Daj słudze Twemu – to o co prosić nie umiem. Nie mam odwagi prosić ani o krzyż ani o pocieszenie. Tylko stoję przed Tobą z otwartym sercem. Ty widzisz wszystkie moje potrzeby, których ja nie widzę.

    Spójrz ! – i uczyń ze mną wszystko według twojej miłości. Jeżeli porazisz to ulecz, jeżeli położysz to podnieś. Stoję w skupieniu i milczę przed świętą Twą wolą  i niedoścignionymi dla mnie Twoimi sądami.

   Przynoszę siebie w ofiarę Tobie. Oddaje się Tobie. Nie mam innych pragnień. Prócz jednego – spełnić Twą świętą wolę.      

   Naucz mnie modlić się i Sam bądź ze mną w modlitwie !

Amen

Komentarze (0) 24.09.2009. 16:59

Modlitwa rozpoczynającego się dnia

MODLITWA  OPTIŃSKICH  STARCÓW

      Panie ! Daj mi w spokoju ducha przyjąć wszystko, co przyniesie mi dzisiejszy dzień. Daj mi całkowicie oddać się Twej świętej woli. W każdej godzinie tego dnia, we wszystkim kieruj i podtrzymuj mnie. Jakichkolwiek bym nie otrzymał wieści w ciągu dnia, naucz mnie przyjąć je ze spokojną duszą i niezachwianym przekonaniem, że wszystko dzieje się według Twojej świętej woli. We wszystkich moich czynach i słowach prowadź moje myśli i uczucia. We wszystkich nieprzewidzianych zdarzeniach nie daj zapomnieć, że wszystko pochodzi od Ciebie. Naucz mnie otwarcie i mądrze postępować z każdym członkiem mojej rodziny, abym nikogo nie zasmucał.

      Panie ! Daj mi siłę znieść trudy rozpoczynającego się dnia i wszystkich wydarzeń w ciągu niego. Kieruj moją wolą i naucz mnie modlić się, mieć nadzieję, wierzyć, miłować, cierpieć i wybaczać.

Amen

Komentarze (0) 23.09.2009. 21:07

Pomoc dla ZUZI

MATIO, Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
55 2490 0005 0000 4530 7261 9403
z dopiskiem: Dla Zuzanny Opolskiej

SWIFT/ BIC do przelewów zagranicznych: BPHKPLPK
IBAN do przelewów zagranicznych: PL 55 2490 0005 0000 4530 7261 9403
z dopiskiem: Dla Zuzanny Opolskiej

wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 2 | Wczoraj: 19 | Wszystkich: 280413